مرحله 2
اختیارات دامنه
مرحله 3
پیکربندی

دسته بندی ها:
نمایندگی سطح یک پیام کوتاه - 100 درصد امکانات پنل
ایجاد نامحدود کاربر پنل
صفحه ورودی اختصاصی
خط 14 رقمی رایگان
تعرفه خط بالک 70 ریال
تعرفه خط اختصاصی 115 ریال
هزینه تمدید سالانه بر اساس میزان خرید شارژ مشخص میشود.

سامانه هوشمند پیامک ساز (نسخه تبلیغاتی) - اطلاعات تکمیلی
خط اختصاصی 14 رقمی مسیر 3000
ارسال تکی ، گروهی ، هدفمند و بانک شماره
دفترچه تلفن ، منشی پیامکی
گزارش ارسال و دریافت

سامانه پیام کوتاه نسخه تبلیغاتی (فروش ویژه) - سامانه پیام کوتاه نسیم یک نرم افزار تحت وب (اینترنت) برای ارسال ، دریافت و مدیریت SMS می باشد. با این سامانه شما می توانید :

:: ارسال SMS بصورت انفرادی و گروهی و تبلیغاتی و زمانبندی

:: امکان ارسال SMS های طولانی (Long SMS)

:: ارسال ساده، ارسال گروهی، ارسال هوشمند SMS به کلیه موبایل‌ها

:: ارسال SMSهای تبلیغاتی بر اساس پیش شماره

:: استفاده از شماره‌ 8 رقمی رایگان در پنل

:: قابلیت Export اطلاعات از طریق فایل Execl

:: امکان گروه‌بندی مخاطبین و ایجاد دفترچه تلفن

لازم به ذکر است که این سامانه جهت ارسال پیام تعریف شده است و با معرفی کردن یک شناسه شما قادر خواهید بود با همان شماره 8 رقمی پیام های خود را دریافت و یا از امکانات ، منشی پیام کوتاه و نظر سنجی استفاده نمایید.

سامانه پیام کوتاه نسخه شخصی (فروش ویژه) -Untitled Document

:: ارسال پیامک :

ارسال SMS بصورت تکی و گروهی و تبلیغاتی ، با امکان حذف خودکار شماره نا درست و تکراری

:: ارسال متناظر :

فرض کنید می خواهید یه 100 نفر پیامک ارسال کنید ولی متن هرکدام متفاوت است ، با استفاده از این سرویس ، در یکی از ستون های یک فایل اکسل شماره موبایل و در ستون دیگر متن را وارد می کنید و این فایل را در سیستم ایمپورت می کنید و دکمه ارسال را میزنید ، متن هرکس برای وی ارسال می گردد

:: ارسال هوشمند :

شما توسط این سیستم قادر خواهید بود به صورت هوشمند متن ارسالی را برای هر شماره موبایل شخصی سازی نمایید

به عنوان مثال فرض کنید مایل هستید که اعتبار هر یک از کاربرانتان را برای آنها توسط پیامک به صورت زیر ارسال نمایید : آقای محمد رضایی اعتبار شما 15000 ریال می باشد ، برای اینکار کافیست یک فایل اکسل ایجاد نمایید ، ستون اول شماره موبایل ، ستون دوم کلمه آقای یا خانم ستون سوم نام شخص و ستون چهارم اعتبار را درج نمایید

سپس فایل را انتخاب کرده و دکمه "مرحله بعد" را بفشارید ، جمله را تکمیل کنید و دکمه ارسال را بزنید .

:: ارسال هوشمند از دفترچه تلفن :

شما می توانید هر فیلدی ، نظیر نام اشخاص ، تاریخ مناسبتی خاص ، کلمه آقای یا خانم و ... را انتخاب نمایید و این فیلدها که قبلا در دفترچه تلفن پر شده اند با قسمتی از متن که می خواهید جایگزین می شوند (مثلا : آقای محمد رضایی تولد شما را تبریک عرض می کنیم)

:: کارت ویزیت contact :

با استفاده از این سرویس فیلدهای نام و نام خانوادگی و شماره موبایل ، تلفن و ... را پر کنید و شماره موبایل گیرندگان را مشخص نمایید و دکمه ارسال را بزنید ، روی گوشی گیرندگان این پیغام درج می شود که باید این پیامک را در دفترچه تلفن گوشی خود ذخیره نمایید و پس از ذخیره، مشخصات مورد نظر شما در دفترچه تلفن گوشی گیرنده ذخیره می گردد .

:: نظرسنجی و مسابقه :

شما می توانید همانند برنامه 90 یک مسابقه پیامکی یا نظرسنجی پیامکی برگزار نمایید ، سئوالات را مشخص نمایید ، از بین جواب های صحیح قرعه کشی نمایید ، با امکان ساخت 6 مدل نمودار مختلف به صورت اتوماتیک و امکان خروجی گرفتن از هر بخشی به طور کاملا جداگانه (نظیر : جواب های صحیح و غلط ... )

:: ارسال از موبایل :

بدون نیاز به اینترنت می توانید از گوشی موبایل خود به سامانه دستور ارسال پیامک دهید و در عرض چند ثانیه و با یک دستور هزاران پیامک را به مخاطبان مورد نظر برسانید .

:: پیامک مناسبت و یادآوری :

در تاریخ خاصی که قبلا در دفترچه تلفن برای شخص تعیین کرده اید ، مناسبت یا تولد یا مثلا تاریخ اتمام بیمه خودرو ... را به شخص اعلام می کند .

:: گزارش پیامک های دریافتی :

با این پنل شما امکان دریافت پیامک به صورت آنلاین یا آفلاین روی پنل شما وجود دارد

:: پاسخ تبلیغاتی :

به صورت اتوماتیک به کلیه پیامک های دریافتی شما پاسخ می دهد (مثلا : از پیام شما متشکریم .::سامانه هوشمند پیام کوتاه::. )

:: دایورت پیامک :

می توانید پیامک های دریافتی خود را به یک یا چند شماره موبایل خاص دایورت نمایید ( از قابلیت های این سیستم نسبت به سایر سیستمها این است که در هنگام دایورت شماره مویایل شخص ارسال کننده پیامک نیز در ابتدای پیامک نوشته می شود تا شما متوجه شوید چه کسی این پیامک را ارسال کرده است )

:: منشی پیامک :

به ازای هر دریافت خود می توانید یک پاسخ مشخص نمایید (مثلا : اگر کسی عدد 1 را به سامانه ارسال کرد ، لیست قیمت اجناس شما برایش ارسال گردد )

:: تراکنش های مالی :

کلیه گزارشات تراکنش های مالی نرم افزار ارسال پیامک شما به صورت دقیق در این بخش ارائه می شود .

:: بازگشت اعتبار ارسال ناموفق : اگر به هر دلیلی نظیر قطعی مخابرات ، قطعی اینترنت شما و ... ارسال های شما به مخابرات ارسال نگردد ، اعتبار شما به حساب شما برگشت داده خواهد شد .

:: فایل های ورودی :

ورودی شماره ها از اکسل ، فایل تکست یا از دفترچه تلفن سامانه ارسال اس ام اس

:: شماره ارسال پیامک :

ارسال و دریافت SMS با شماره اختصاصی 14 رقمی شما و یا شماره اشتراکی 8 رقمی پنل (رایگان)

:: ارسال پیامک طولانی :

امکان دریافت و ارسال SMS های طولانی (Long SMS)

:: ارسال زماندار :

شما یک زمانی را جهت ارسال پیامک ها به مخاطبان مورد نظر خود مشخص می کنید و در زمان مشخص ، بدون نیاز به اینکه شما وارد پنل ارسال sms شوید ، پیامک ها به صورت خودکار ارسال می شوند و به دست مخاطبان می رسند (از مزیت های این نرم افزار به سایر نرم افزار این می باشد که شما می توانید دوره نیز تعیین کنید مثلا هر هفته یکشنبه ساعت 12 یا هرروز ساعت 18 پیامک ها به مخاطبان ارسال شوند )

:: انتقال به url :

این سرویس مختص برنامه نویسان می باشد و می توانید پیامک را از سایت خود ارسال نمایید و یا به سایت خود انتقال دهید

:: ارسال به یک منطقه ، شهر یا اصناف :

کلیه شماره موبایل های ایران (اعم از دائمی و اعتباری) در بخش ارسال منطقه ای سامانه پیامک ایده پردازان الکترونیک آپلود شده است ، تعداد شماره موبایل های این بانک 31 میلیون شماره و کاملا تفکیک شده می باشد ، شما می توانید یک بخشی را انتخاب کنید (مثلا : آذربایجان غربی > بوکان > دائمی ) و به تعدادی یا همه این بانک پیامک های خود را ارسال نمایید .

:: گزارشات پیامک های ارسالی :

کاملا دقیق با امکان خروجی گرفتن به صورت اکسل یا حذف گزارشات

:: حذف شده ها :

همانند کامپیوتر شخصی خود شما دارای یک سطل زباله هستید و پیامک های خذف شده شما به این بخش منتقل می شوند و می توانید این پیامک را از این بخش نیز حذف نمایید .

:: دفترچه تلفن :

دفترچه تلفنی کاملا مجهز ، شما با استفاده از این دفترچه می توانید گروه هایی درست کنید (مانند همکاران) سپس اشخاص را وارد کنید ، شماره های خود را می توانید از یک فایل اکسل در عرض چند ثانیه و یا به صورت دستی وارد کنید ، فیلد هایی مانند : نام ، نام خانوادگی ، شرکت ، ایمیل ، فکس ، جنسیت ، موبایل ، شهر ، استان ، آدرس ، کدپستی ، توضیحات ، تاریخ تولد و تاریخ مناسبت در این بخش تعبیه شده اند .

:: پشتیبانی آنلاین :

همواره در سیستم های ارسال پیامک و همچنین خدمات اینترنتی پشتیبانی از مهمترین مسائل بوده است ، سامانه هوشمند نسیم وب ( پیامک ساز ) دارای بخشی جهت ارسال درخواست های پشتیبانی شما میباشد که بر مبنای میزان اهمیت سوال به آن رسیدکی خواهد شد و پس از پاسخ دادن به آن شما از طریق یم پیامک مطلع خواهید شد. همچنین نسیم وب در ساعات کاری خود بصورت آنلاین از طریق پرتال مشتریان پاسخ گوی شما عزیزان خواهد بود.

شماره اختصاصی : 14 رقمی رند به انتخاب شما


شماره اختصاصی پیام کوتاه 14 رقمی - مسیر 3000 با قابلیت انتخاب 6 رقم آخر شماره از سر شماره های موجود.

Secure Transaction فرم سفارش در محیط امنی ایجاد میشود و به جلوگیری از تقلب با IP آدرس شما کمک میکند (3.238.174.50) وارد شده است.